Pogrzeb naszego wieloletniego Proboszcza

W czwartek, 9 czerwca o godzinie 11.00 w kościele Parafialnym w Chynowej pożegnaliśmy Śp. Księdza Prałata Edmunda Sieczkę.

Ksiądz Prałat Edmund był Proboszczem parafii pw. Św. Wawrzyńca przez 34 lata, w zeszłym roku przeszedł na zasłużoną emeryturę, w tym roku obchodził Złoty Jubileusz Święceń Kapłańskich.

W środę, 8 czerwca o godz. 19.00 nastąpiło Wprowadzenie trumny z ciałem Śp. Ks. Edmunda do kościoła parafialnego, gdzie została odprawiona Msza święta koncelebrowana w intencji zmarłego Kapłana.

W czwartek, 9 czerwca o godz. 11.00 - została odprawiona Msza św. pogrzebowa Śp. Księdza Prałata Edmunda pod przewodnictwem J.E. Księdza Biskupa Teofila Wilskiego, homilię wygłosił Ks. Kanonik Władysław Łapawa - kolega kursowy Śp. Księdza Edminda. Po Mszy świętej towarzyszyliśmy w ostatniej drodze Śp. Ksiedzu Edmundowi na cmentarz parafialny. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci i modlitwie.