Ogłoszenia duszpasterskie na XV Tydzień Zwykły

14 - 21 lipca 2024 r.

1.    Dziękuję drogim Parafianom za serdeczne przyjęcie i przygotowanie poczęstunku dla pielgrzymów Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, którzy w ubiegłą środę przechodzili przez naszą Parafię.

2.    W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca będzie składka inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3.    Bóg zapłać tym Rodzinom, które w minioną sobotę pomogły w sprzątaniu naszego kościoła. W przyszłą sobotę 20 lipca o godz. 8.30 proszę o pomoc w sprzątaniu następujące Rodziny z Przygodziczek, Państwa: Pieców (nr 1), Kryszczaków (nr 2) i Kaczmarków (nr 4).

4.    W tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne. Pilne sprawy proszę załatwiać po Mszy świętej.

5.    Przed kościołem do nabycia nowy numer „Opiekuna”, „Niedzieli” i „Misyjne Drogi”.

6.    Akcja Katolicka przy Parafii św. Marcina w Odolanowie w dniach od 19 do 26 września organizuje 8 dniową samolotową pielgrzymkę do Sanktuariów w Fatimie i Santiago de Compostela oraz Lizbony nad Ocean Atlantycki i inne ciekawe miejsca. 4 noclegi w Fatimie. Szczegóły na naszej stronie internetowej i na stronie internetowej Parafii św. Marcina w Odolanowie.

7.    W minionym tygodniu odszedł z naszej Parafii do Domu Ojca † Stanisław Wojtkowski z  Przygodziczek. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Proboszcz Parafii w Chynowej