Kancelaria Parafialna

Czynna w   w tym tygodniu nieczynna. Pilne sprawy można załatwiać po Mszy św. w zakrystii

Tel. do kancelarii (+48) 62 739 82 19

e-mail: biuro@parafiachynowa.pl

W celu ułatwienia kontaktu Parafian z Proboszczem w sprawach duszpasterskich, jest otwarte biuro parafialne według porządku podanego powyżej. Bardzo proszę o załatwianie wszelkich spraw, takich jak zamawianie intencji mszalnych, zgłaszanie chrztów, prośby o zaświadczenia itp., właśnie w tych godzinach, kiedy jestem w biurze. To umożliwi mi organizowanie spotkań duszpasterskich po Mszy św. z dziećmi, młodzieżą, ministrantami, kandydatami do bierzmowania, z narzeczonymi, matkami różańcowymi i prowadzenia katechezy chrzcielnej. Powyższe propozycje nie dotyczą spraw pilnych, takich jak zgłaszanie pogrzebu.

MSZE ŚWIĘTE:

(Od 1 maja do 31 października)

NIEDZIELA GODZ. 730; 930; 1100

DNI POWSZEDNIE GODZ. 1830

WTOREK, CZWARTEK GODZ. 800, SOBOTA GODZ. 1800

ŚWIĘTA ZNIESIONE GODZ. 930, 1830

Przygotowanie do I Komunii Świętej

W wakacje nie będzie katechezy dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

Ksiądz Proboszcz

Ksiądz Kanonik dr Przemysław Talaga, kanonik honorowy kapituły kolegiackiej, wykładowca Pisma Świętego w Seminarium Duchownym w Kaliszu. Urodzony 14.03.1969r., wyświęcony na kapłana 25.05.1995r. w Kaliszu.

Ksiądz Rezydent

Ksiądz Kanonik Adam Przybyś, kanonik honorowy Kapituły Katedralnej w Kaliszu, aktualnie rezydentem w  parafii w Chynowej. Urodził się 14 listopada 1954 r. w Sosnowcu, wyświęcony na kapłana 25 maja 1980 r. w Częstochowie.

Bierzmowanie

W czwartek 15 września 2022 roku o godz. 18.00  przeżyliśmy w naszej Parafii uroczystość udzielenia naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania przez Księdza Biskupa Damiana Bryla, Biskupa Diecezji Kaliskiej.