Czynna w    sobotę od godz. 9.00 do 11.00

Tel. do kancelarii (+48) 62 739 82 19

W celu ułatwienia kontaktu Parafian z Proboszczem w sprawach duszpasterskich, jest otwarte biuro parafialne według porządku podanego powyżej. Bardzo proszę o załatwianie wszelkich spraw, takich jak zamawianie intencji mszalnych, zgłaszanie chrztów, prośby o zaświadczenia itp., właśnie w tych godzinach, kiedy jestem w biurze. To umożliwi mi organizowanie spotkań duszpasterskich po Mszy św. z dziećmi, młodzieżą, ministrantami, kandydatami do bierzmowania, z narzeczonymi, matkami różańcowymi i prowadzenia katechezy chrzcielnej. Powyższe propozycje nie dotyczą spraw pilnych, takich jak zgłaszanie pogrzebu.

Przygotowanie do I Komunii Świętej

W  niedzielę 1 maja na Mszy świętej o godz. 11.00, 15 dzieci z naszej Parafii przyjmie I Komunię Świętą. Zachęcam do modlitwy w intencji tych dzieci i ich rodzin.

Ksiądz Proboszcz

Ksiądz Kanonik dr Przemysław Talaga, kanonik honorowy kapituły kolegiackiej, wykładowca Pisma Świętego w Seminarium Duchownym w Kaliszu. Urodzony 14.03.1969r., wyświęcony na kapłana 25.05.1995r. w Kaliszu.

Ksiądz Rezydent

Ksiądz Kanonik Adam Przybyś, kanonik honorowy Kapituły Katedralnej w Kaliszu, aktualnie rezydentem w parafii w Chynowej. Urodził się 14 listopada 1954 r. w Sosnowcu, wyświęcony na kapłana 25 maja 1980 r. w Częstochowie.

Bierzmowanie

W piątek 20 maja o godz. 17.00 zapraszam na katechezę kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.