Ojciec Święty w Polsce

W tym tygodniu przypada Wizyta Apostolska Ojca Świętego Franciszka w Polsce z okazji XXXI Światowych Dni Młodzieży w dniach od 27 do 31 lipca 2016 r. Ojciec Święty nawiedzi Jasną Górę, będzie się modlił w Obozie Koncentracyjnym w Auschwitz, w Krakowie będzie przewodniczył w Drodze Krzyżowej z młodzieżą oraz czuwaniu modlitewnemu i uroczystej Mszy świętej na zakończenie Światowego Dnia Młodzieży. Szczegółowy program Pielgrzymki Papieskiej znajduje się TUTAJ. Zachęcam do modlitwy w intencji Światowych Dni Młodzieży i do przeżywania kolejnych spotkań z Papieżem za pośrednictwem Telewizji Polskiej i Telewizji Trwam. Pamiętajmy także w modlitwie o siedmiu młodych pielgrzymach z naszej Parafii udających się do Krakowa.