sobotę od godz. 9.00 do 11.00

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocy

11 - 18 kwietnia 2021 r.

1.  W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego rozpoczynające 77. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Jesteśmy wezwani do Miłosierdzia”. Jest to zarazem święto patronalne Caritas.
  2.  Dziękuję za złożoną daninę na potrzeby naszej Diecezji Kaliskiej. Można ją jeszcze składać podczas Mszy świętej w kopercie.
  3. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca będzie składka na zapłacenie rachunku za ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary w kościele i na konto Parafii.
  4. Z naszego kościoła jest transmitowana w Internecie na stronie parafialnej www.parafiachynowa.pl Msza święta w każdą niedzielę o godz. 11.30.
  5.  W czwartek o godz. 20.00 odbędzie się Krąg Biblijny.
  6.  W tym tygodniu biuro parafialne czynne w sobotę od godz. 9.00 do 11.00.
  7. Przed kościołem do nabycia nowy numer „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”. Są też „Misyjne Drogi”. Zachęcam do nabycia i lektury czasopism religijnych.
  8.  Na naszej stronie internetowej i w gablocie znajduje się apel policji przestrzegający seniorów przed wzrastającą liczbą oszustw za pomocą tzw. metody na policjanta.

Proboszcz Parafii w Chynowej