Ogłoszenia duszpasterskie na IV Tydzień Wielkanocny

21 - 28 kwietnia 2024 r.

1.    W dzisiejszą IV niedzielę wielkanocną przypada 61. Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie, Zakonne i Misyjne, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania. W Polsce przeżywamy go pod hasłem „Czyńcie wszystko cokolwiek powie wam mój Syn. Proces rozeznawania powołania w Kościele.” Z tej okazji odbędzie się zbiórka do puszek na kształcenie kleryków naszej Diecezji Kaliskiej. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2.    W czwartek o godz. 20.00 zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego wszystkich, którzy pragną słuchać i rozważać Ewangelię we Wspólnocie.

3.    W piątek o godz. 15.00 w kościele odbędzie się katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

4.    W przyszłą niedzielę będzie składka inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary.

5.    Bóg zapłać tym Rodzinom, które w minioną sobotę pomogły w sprzątaniu naszego kościoła. W przyszłą sobotę 27 kwietnia o godz. 8.30 proszę o pomoc w sprzątaniu następujące Rodziny z Bogufałowa, Państwa: Mokwińskich (nr 11), Wolińskich i Jończaków (nr 13), Pieców (nr 16) i Walotków (nr 16A).

6.    Bardzo proszę, aby rodzice dzieci z klasy II po dzisiejszej Mszy świętej odebrali w zakrystii obręcze do przygotowania wianków na uroczystość I Komunii Świętej.

7.    W tym tygodniu biuro parafialne czynne w sobotę od godz. 9.00 do 11.00.

8.    Przed kościołem do nabycia nowy numer „Opiekuna”, „Niedzieli”, są też „Misyjne Drogi”.

9.    W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty parafialnej pochodzącego z Chynowej † Pawła Marczyka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Proboszcz Parafii w Chynowej