Wszystkich świętych na cmentarzu

Po Mszy świętej o godz. 14.00 cała Parafia spotkała się na cmentarzu. Przeszliśmy procesyjnie do Krzyża modląc się za naszych zmarłych. Przy krzyżu słowo wygłosił Ksiądz Edward Wala z Domu Emerytów w Ostrowie Wlkp.

Podczas modlitwy na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych została poświęcona nowa figura Niepokalanej Maryi Panny umieszczona na nagrobku Ś.p. Księdza Kanonika Sylwestra Koniecznego. Figura ta jest rzeźbą ze szwedzkiego granitu Curu Gray i wykonana została przez artystę rzeźbiarza Piotra Chmielowca z Franklinowa. Figura została ufundowana przez Parafian z pieniędzy, które pozostały ze zbiórki na nagrobek Ś.p. Księdza Prałata Edmunda Sieczki. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom z Parafii.