Parafia św. Wawrzyńca w Chynowej

Chynowa 72, 63-421 Przygodzice
  (+48) 62 739 82 19

  biuro@parafiachynowa.pl

Skontaktuj się z nami przez
formularz  

Msze święte

niedziela godz. 7.30; 9.30; 11.00

dni powszednie godz. 18.30 (wtorek i czwartek godz. 7.00)

sobota    18.00, 

święta zniesione    9.30, 18.30

kancelaria parafialna

Czynna w: 

Wczwartek od godz. 15.00 do godz. 16.30

« Wróć

Jasełka w parafii Chynowa

6 stycznia w Świeto Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) jak co roku w naszym kościele  parafialnym dzieci ze Szkoły w Chynowej odgrywały "Jasełka". Mali Artyści, uczniowie klas IA, IB, IIA, IIB i III Szkoły Podstawowj pod bacznym okiem swych wychowawców (Maria Zaradna, Ewa Sobczak, Jolanta Roguszka, Kamila Żuberek, Sławomir Nowak), przypomnieli wszystkim historię przyjścia Jezusa Zbawicela na świat. Występ był przeplatany pięknie wykonanymi kolędami wyśpiewanymi również przez uczniów. Na zakończenie, wsród braw licznie przybyłych mieszkańców, Ksiądz Adam Przybyś dziekował dzieciom za wspaniały występ i częstował dzieci słodyczami.

Film - kolęda "Gdy śliczna Panna"

 

 

Galeria zdjęć